Apie mus

cropped-cropped-lakeaster.jpg
 UAB „Lakeaster“ Greitai besivystanti ir auganti lietuviško kapitalo įmonė, teikianti naujovišką verslo plėtros paslaugą. Sukurta elektroninės prekybos platforma, skirta padėti smulkiam ir vidutiniam verslui būti matomiems pasaulyje ir paspartinti verslo plėtrą elektroninėje prekyboje produktus pateikiant kitų šalių pirkėjams jų vietinėje elektroninėje prekybos rinkoje. Glaudžiai bendradarbiaujant su užsienio partneriais sudarysime Jums galimybes parduoti savo prekes užsienio pirkėjams. Prekes ir gaminius parduodame Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje ir t.t. Dirbame su partnerių elektroninėmis parduotuvėmis užsienyje. Sukurta Lakeaster sistema, tiesiogiai susieta su partnerių platformomis, kuri  užtikrina saugų duomenų išsaugojimą, tikslios informacijos perdavimą ir prekių importavimą. Esame jaunas, energingas ir sumanus kolektyvas. Turime sukaupę naudingos verslo patirties, todėl suprantame, kad šiuolaikiniame versle turime būti greiti, lankstūs, bei kūrybingi.

 

Misija – Jūsų verslo sėkmė. Nesvarbu, kas Jūs esate, smulkusis verslininkas ar stambus gamintojas – mes suprantame Jūsų siekį plėstis ir pateikti savo produkciją naujose rinkose. Padėdami savo klientams, mes prisidedame prie jų klestėjimo, gerbūvio ir sėkmės.

Vizija – novatoriškas ir naudingas Jūsų verslo partneris.Mes suprantame, kad abipusis bendradarbiavimas padeda siekti tikslo, todėl pelnydami klientų pasitikėjimą kuriame šiuolaikiškus sprendimus padėsiančius Jums įgyvendinti savo planus.

Vertybės – kertinis sėkmės garantas:

Novatoriškumas – esame kūrybiški, atviri naujovėms ir tikime, kad tai skatina siūlyti naujus sprendimus ir judėti į priekį.

Dinamiškumas – esame lankstūs, prisitaikome prie klientų poreikių.

Atsakomybė – atsakingai žiūrime į klientą žinodami, kad abipusė pagarba, bei pasitikėjimas sutvirtina dalykinius ryšius ir garantuoja sėkmingą bendradarbiavimą.

Profesionalumas – dalinamės savo žiniomis ir nuolat tobuliname savo kompetencijas.

Visada laikomės etiškų verslo principų ir atsakingai įsipareigojame Jums ir sau.